Czas na...

...prezentację zaległych prac świątecznych. Ostatnie tygodnie, a raczej wieczory kradzione rodzinie, upłynęły mi na intensywnych przygotowaniach do świątecznego kiermaszu, w którym wezmę udział po raz pierwszy jako MargotMade. Strasznie jestem przejęta i niepewna zarazem, jak to wszystko wyjdzie, czy moje prace spodobają się Klientom i czy będą zadowoleni. Zapraszam wszystkich chętnych w najbliższą sobotę do Sobótki na IX Festiwal Rzemiosł, Rękodzieła i Produktu Lokalnego.

 Zobaczcie, co znajdziecie na moim stoisku:

filcowe ozdoby
zakładki i zawieszki decoupage


Festiwal odbędzie się w dniach 19 i 20 grudnia br., jak zwykle w hali Widowiskowo-Sportowej Gimnazjum Gminnego w Sobótce.
W programie; Żywa Szopka, Parada Świąteczna, Konkursy na najpiękniejszą choinkę oraz podłaźniczkę, prezentacja Ślężańskiego Produktu Lokalnego oraz wręczenie nowych certyfikatów, konkurs na najsmaczniejszą, tradycyjna potrawę wigilijną, Jasełka w wykonaniu uczniów Gimnazjum Gminnego w Sobótce, Jarmark, warsztaty plastyczne, występy dzieci z Akademii Sztuka Ella, wspólne kolędowanie.
Tu poczujecie Państwo smak, zapach i atmosferę świąt. Domowych, wspominanych z dzieciństwa, bez komercji, sztucznych ozdób, blichtru i sztuczności. Tu kupicie oryginalne prezenty. Przyjdźcie Państwo, spędźcie z nami kilka chwil, przyprowadźcie rodzinę i przyjaciół. Przekażcie nasze zaproszenie dalej.
Komentarze