Letni album na wakacyjne wspomnienia
Straaaasznie długo mnie nie było! Dopadł mnie kryzys twórczy. Ale w ostatni weekend spędziłam na zlocie, bynajmniej nie czarownic, ale twórczych babeczek i facetów, ludzi pozytywnie zafiksowanych na scrapbookingu i decoupage czyli na 4 już Letnich Spotkaniach Craftowych. Kto chce poczytać, co to i po co, zapraszam tu.  Przede wszystkim było mnóóóóstwo warsztatów, żałowałam, że nie mogę się zmultiplikować, by być tu i tam jednocześnie. Odbyły się też pokazy różnych technik - można było podpatrzeć, podpytać, jak zrobić kwiaty i biżuterię letnią czy tuszować stemple. Poznałam scrapującego faceta, który tworzy cuda i cudeńka; okazuje się, że facet tez może :)
Co zyskałam? Poznałam nową technikę tworzenia albumów; poznałam kilkadziesiąt osób, które kochają to, co ja; utwierdziłam się w przekonaniu, że dalej chcę to robić - nawet jeśli będzie to twórczość do szuflady (chociaż Emilce i Patce na pewno się przyda), nabrałam na zapas energii twórczej i już szykuję się na zlot w listopadzie!

A teraz przedstawiam Wam mój najnowszy produkt:  Letni album na wspomnienia z wakacji, tworzony podczas warsztatów z Imaginaris. Nie było łatwo, ale bardzo miło :) Mam nadzieję, że wszystko zapamiętałam...

Album ma 10 kart, każda oklejona ozdobnym papierem. Jedna karta jest rozkładana, co stwarza dodatkowe możliwości do umieszczenia zdjęć. 2 karty mają kieszonki, w których znajdują się ozdobne tagi. Całość ozdobiona muszelkami, które cierpliwie czekały na swoją kolej kilka lat i znalazłam wreszcie dla nich dobre miejsce.
Po powrocie z wakacji, a jedziemy do słonecznej Italii wkleimy tu nasze pamiątki, zdjęcia, bilety, może znajdzie się także i miejsce dla odrobiny piasku z włoskich plaż. Nareszcie wakacje!

Zgłaszam mój album na wyzwanie w Craftowym Ogródku
                                           
                                   
                                           

Komentarze

Prześlij komentarz